Nowy Jork za darmo - 50 pomysłów

2 thoughts on “Nowy Jork za darmo - 50 pomysłów

  1. Ciekawe opracowanie, chciałbym tylko sprostować, że biletów nagrywanych w Nowym Jorku talk shows (Fallon, Meyers, Colbert) nie da się zarezerwować z dużym wyprzedzeniem gdyż grafik nagrań z dostępnymi biletami pojawia się one na około miesiąc przed nagraniami. Ogłoszenie o nowym grafiku pojawia się na twitterze/fb danego talk show. Na Fallona na przykład rozchodzą się one w kilka minut więc trzeba uważnie obserwować, żeby się nie spóźnić z zarezerwowaniem biletu.

  2. Jeśli ktoś, tak jak ja, wpadnie na ten pomysł za późno jest jeszcze opcja dla mocno zdeterminowanych. Polega na ustawieniu/położeniu się w nocy w kolejce po niewykorzystane bilety. Pośrednio, bo rano dostaje się numerek, i dopiero przed nagraniem dowiadujemy się ile osób z kolejki się zmieści. Razem ze mną na Fallona dostało się ok. 20 osób. To zdaje się sporo. Może dlatego, że gościem była Rachel Maddow która nie ma takiej grupy fanówjak gwiazdy Hollywood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>